Zbiórka na reaktywację Prohokeja

Na stronie portalu Zrzutka.pl ruszyła zbiórka na reaktywację portalu Prohokej.pl – niegdyś najbardziej popularnego portalu o hokeju na trawie w Polsce. Na ofiarodawców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Wydawcą portalu będzie Mazowiecka Fundacja Hokeja na Trawie.

Mazowiecka Fundacja Hokeja na Trawie postawiła sobie za cel promowanie hokeja na trawie także na płaszczyźnie medialnej. Do stworzenia portalu potrzebne jest kilkanaście tysięcy złotych. Prace nad jego reaktywacją obejmują wykupienie domeny (już zrobione), kwestie prawne związane z dostosowaniem przepisów RODO, kwestie graficzne (prace trwają) oraz programistycznej.

W zamyśle twórców jest stworzenie portalu z silną stroną społecznościową, w której to kibice, zawodnicy i sportowi pasjonaci hokeja będą uczestniczyli w jego tworzeniu, poprzez uzupełnianie bazy wyników, czy chociażby autorskiego pomysłu Fundacji – hokejowej Wikipedii.

Na osoby, które poprzez portal Zrzutka.pl dokonają największych wpłat, czekają atrakcyjne hokejowe nagrody jak chociażby:

  • koszulka reprezentacji Polski z autografem Tomasza Górnego
  • koszulka z autografami Grunwaldu Poznań
  • bluza bramkarska reprezentanta Holandii – Pirmina Blaaka
  • bluza treningowa z autografem reprezentantki Holandii – Laury Nunnink
  • koszulka z autografem reprezentanta Austrii – Benjamina Stanzla
  • złoty medal MP seniorów Filipa Sobczaka

Jak również wiele innych gadżetów jak słuchawki, koszulki treningowe, kije hokejowe, łapki, inne koszulki drużynowe i reprezentacyjne.

Wpłat można dokonywać przez link do portalu Zrzutka.pl, który znajdziecie tutaj. Koniec zbiórki zaplanowano w pierwszych dniach czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *