Sprzętowy prezent od PZHT

Podczas finałów MP seniorów, które rozegrano w dniach 25-26 maja na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, drugiego dnia zmagań miała miejsce miła uroczystość. Nasza Fundacja otrzymała od Polskiego Związku Hokeja na Trawie sprzęt sportowy, w postaci kijów i piłek hokejowych, które wykorzystamy w kolejnych mazowieckich szkołach do prowadzenia treningów.

Podczas krótkiej uroczystości, która miała miejsce przed finałowym spotkaniem seniorek, w którym Start Brzeziny podejmował AZS Politechnikę Poznańską sprzęt w postaci kilkudziesięciu kijów i piłek odebrał z rąk Sekretarza Generalnego PZHT, Piotra Wilkońskiego, Prezes Fundacji – Mateusz Gotz.

Uroczystość była również okazją do krótkiej rozmowy na temat rozwoju hokeja na trawie na Mazowszu. Pozyskany od PZHT sprzęt pozwoli na rozpoczęcie zajęć w trzeciej szkole, nad którą „hokejowy nadzór”, sprawuje nasza Fundacja. Do tej pory treningi odbywają się w Szkole Podstawowej numer 289 na warszawskich Bielanach, pod okiem Roberta Szopy oraz w Szkole Podstawowej w Zielonkach-Parceli, gdzie grupę nadzoruje Magdalena Wielechowska.

Fot: Sebastian Sienkiewicz – fotohockey

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *