Prohokej – prace na finalnym etapie

Zakończona w wakacje zbiórka na portal Prohokej.pl będzie miała swój szczęśliwy finał. Trwają końcowe prace nad reaktywacją największego portalu hokejowego w kraju.

Od wakacji programiści pracują nad stworzeniem funkcjonalnej strony, będącej wizytówką polskiego hokeja na trawie. Dość sprawnie poszły naszej Fundacji prace graficzne, jednak sporo pracy wymagają rozwiązania programistyczne. Wszystko przez kilka skomplikowanych rozwiązań, jakie mają pojawić się na Prohokeju.

Kibice będą mieli okazję do tworzenia wielkiej bazy wyników i hokejowej wikipedii. Nie zabraknie też bieżących newsów, w dobrej i przejrzystej oprawie graficznej.


” Obecnie strona funkcjonuje już w trybie offline. Uzupełniamy treści. Jest tego naprawdę dużo. Gdy tylko programista nada stronie finalny wygląd, czas na umieszczenie jej na docelowym serwerze, prace związane z mailingiem, dopracowanie rozwiązań RODO i zaczynamy” – przekonuje Mateusz Gotz, Prezes Mazowieckiej Fundacji Hokeja na Trawie.

Realny start dostępnej dla wszystkich strony to przełom stycznia i lutego 2020 roku. Możemy uchylić nieco tajemnicy, odnośnie nowego layoutu strony, którego próbkę można dostrzec w prezentowanym w newsie logo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *