Szkolenie w szkołach

Od początku istnienia naszej Fundacji, głównym jej celem jest popularyzacja hokeja na trawie, poprzez wprowadzanie dyscypliny sportu do szkół. Dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki pozyskanymi przez szkoły, w dwóch mazowieckich placówkach – Szkole Podstawowej numer 289 i Szkole Podstawowej Zielonki-Parcele prowadzone są treningi hokeja na trawie. Mazowiecka Fundacja Hokeja na Trawie planuje wprowadzanie tej dyscypliny sportu w kolejnych szkołach.

Portal Prohokej.pl

Mazowiecka Fundacja Hokeja na Trawie gromadzi środki na reaktywację największego portalu na temat hokeja na trawie – Prohokej.pl. Planowany start portalu to druga połowa 2019 roku. Wkrótce Fundacja przeprowadzi zbiórkę crowdfundingową, poprzez portal zrzutka.pl, w której najhojniejsi
wspierający, będą mogli w zamian za wpłaty otrzymać atrakcyjne gadżety hokejowe, łącznie z oryginalnymi koszulkami meczowymi, najlepszych hokeistów na świecie.

Mazowiecka Liga Hokeja na Trawie

Po rozpoczęciu szkolenia w kilku mazowieckich szkołach, Fundacja planuje stworzenie Mazowieckiej Ligi Hokeja na Trawie, w której dzieci i młodzież objętych współpracą z nami szkół, będzie miała okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w organizowanych przez Fundację turniejach. Zawody
będą bezpłatne dla wszystkich dzieci trenujących w mazowieckich szkołach.Możesz wesprzeć nasze działania poprzez darowiznę na Fundację:
85 1600 1462 1876 5752 4000 0001 BGŻ BNP PARIBAS